Kurzy o pánevním dnu

Svaly pánevního dna jsou významná část hlubokého stabilizačního systému našeho těla. Na kurzech Tajemství si ale ukážeme, že jsou nejen zodpovědné za udržení moči a podílejí na správném postoji těla. Jejich úžasný přínos je i v prožívání naší sexuality a emocí. Mají vliv na naše sebevědomí a radost ze života.
Navíc cvičení svalů pánevního dna ovlivňuje i hormonální činnost a můžeme tak zlepšit menstruační a klimakterické potíže nebo problémy s otěhotněním.

Tajemství pánevního dna I.

Základní kurz Školy pánevního dna metodou 3×3 Renaty Sahani. Funkce pánevního dna na úrovni fyzické, emoční a energetické.

  • Samy na sobě vyzkoušíte, co jsou svaly pánevního dna a co se děje, pokud se zapojí. Že nejde jen o to, všechno vtáhnout.

  • Vysvětlíme a ukážeme si důležitost relaxace svalů. Možná vás překvapí, že vaše pánevní dno není třeba posílit, ale naopak uvolnit.

  • Probereme mýty a omyly při cvičení a povíme si o prevenci močové inkontinence.

  • Podíváte se na svou pánevní oblast jako na sklad emocí a naučíte se bioenergetická cvičení na uvolnění stresu.

  • A v neposlední řadě objevíte, že vaše pánevní dno skrývá velký zdroj energie.

Tajemství pánevního dna II.

Rozšiřující kurz zaměřený na souvislost pánevního dna, chodidel a krku. Podmínkou účasti na tomto kurzu je absolvování Tajemství I.

  • Naučíte se více cviků k aktivaci pánevního dna.

  • Chodidlo v souvislostech: Ovlivnění pánevního dna přes cvičení chodidel. Co s vašimi svaly dělají podpatky a je to důležité? Uzemňování a životní postoj – prožitková cvičení.

  • Krk v souvislostech: Správné postavení krční páteře. Psychosomatika nemocí v krční oblasti. Lebeční čerpadlo energie z pánve.

  • Jako třešinka na závěr je povídání o vhodných a nevhodných pomůckách na cvičení pánevního dna.

Individuální lekce

Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovují skupinové lekce, nabízím individuální trénink a poradenství ohledně metody 3×3. Cena 700 Kč za hodinu. Minimální počet hodin pro předání Tajemství I. je 7. Je možné vzít s sebou kamarádku (maminku, babičku).

Ceník Tajemství I. a II.

Cena za osobu 1700 Kč – docházkový i celodenní kurz. Pokud se zároveň hlásíte na I. i II. je cena za oba dny 2900 Kč za osobu. Vaše místo na kurzu je zarezervované po zaplacení zálohy 700/1000 Kč.
Číslo účtu pro platby 2400950186 / 2010
Do poznámky pište, prosím, vaše jméno a datum kurzu.

Doplatek ceny kurzu v hotovosti na místě, kde ode mne také obdržíte potvrzení o zaplacení.

Více informací a termíny kurzů najdete na www.seminareprozeny.cz

Kurzy vede Tereza Bory, průvodkyně ženskými kruhy u nás v čajovně
+420 608 965 711
tereza.bory@gmail.com
www.facebook.com/seminareprozeny