Čajovna

Čajovna Dobříš Maborn interiérVýhled z terasy Čajovna Dobříš MabornVe staré zástavbě Dobříše jsme vytvořili prostor s klidnou atmosférou, která přímo vybízí k posezení a odpočinku. Je možné vybrat si mezi posezením na zemi na polštářcích, nebo klasicky u stolů. Za teplých dní je otevřena také teráska...

Fotogalerie

Čajuj a čti - Čajovna Dobříš MabornPůjč si deskovku - Čajovna Dobříš MabornTéměř v každém zákoutí čajovny, si můžete přisvítit lampičkou a užít si šálek čaje s knížkou v ruce - a pokud s sebou knížku náhodou nemáte, můžete si půjčit něco z naší malé knihovničky.

I milovníci deskových her si u nás přijdou na své. Půjčit si můžou například Munchkiny, Dominion, Aktivity nebo Černé historky.

Čajový lístek MabornČajové nádobíNabídku čajů a nečajových nápojů jsme vytvořili tak, aby se v ní každý čajomilec začátečník lehce zorientoval. Dokonce jsme připravili tzv. lama kartu (hráči deskových her vědí 🙂 ), která vás provede výběrem čaje. A samozřejmě je vám k dispozici rada čajovníka, který vám doporučí čaj dle vašeho přání...

Do lístku můžete nahlédnout i v PDF verzi ZDE

kalendarLapač snů

Čajovna funguje jako součást Maborn, z. s. spolku milovníků čajové kultury a kreativního odpočinku (více o spolku ZDE). Můžete si proto u nás vytvořit lapač snů, namalovat mandalu, potetovat se hennou nebo se zúčastnit některého z probíhajících seminářů či cvičení (pravidelně probíhají lekce jógy, zenové meditace, ženské kruhy a hrací večery - kalendář ZDE).

Se spolkovou činností se také váže nutnost toho, aby se každý návštěvník čajovny stal členem spolku. Členství se není třeba bát, nezavazujete se tím k placení ročních příspěvků ani vám nebudeme zasílat spamové zprávy.

Otevírací doba čajovny

Pondělí - pátek: zavřeno
(Probíhají přednášky, semináře a cvičení)

Sobota: 17:00 - 22/23:00
Neděle: 17:00 - 21/22:00