Dárky

Dárky kreativně a ekologicky

Pořiďte svým blízkým jedinečné dárky, které v nich vzbudí kreativitu nebo nadšení pro k přírodě šetrnější způsob života.

Lapač snů

obdarujte své blízké vlastnoručně vytvořeným lapačem snů, nebo v nich probuďte kreativitu a darujte jim poukaz na jeho výrobu.

Lapač snů si po objednání předem můžete vyrobit kdykoliv v otevírací době čajovny. Pro více informací volejte 774029399.

Cena od 100Kč


NEHA Herbal Mehandi

100% přírodní hnědá indická henna prémiové kvality.

Použití: po vyndání zeleného špendlíku vytlačujte barvu těsně nad zvoleným povrchem. Hennu po zaschnutí nechte ještě co nejdéle působit (30 minut), poté odrolte nebo smyjte. Před odstraněním zaschlé barvy možno potřít jakýmkoliv olejem a nechat ještě pět minut působit. Výsledná malba zhnědne na maximum do dvou dnů. Výdrž 5 - 10 dní.

Složení: prášek hennovníku bílého, tea tree Nilgiri olej, citrónová šťáva. Bez chemických barviv. Hmotnost: 25 g
Země původu: Indie
Cena: 150Kč

Určeno pro výtvarné potřeby. Lze použít opakovaně. Skladujte v chladu.


Látkové pytlíky na nákupy

Navázali jsme spolupráci s dobříšskou textilní dílnou Rukama Nohama, kde šijí především maminky handicapovaných dětí a další lidi z Dobříšska, kteří mají malou šanci uplatit se na trhu práce. Sáčky jsou vhodné na nákup ovoce, zeleniny, pečiva nebo třeba těstovin či luštěnin na váhu (koupíte naproti poště - obchůdek Ze Statku).

Cena setu: 4x menší, 2x větší pytlík - 390Kč

♻️ Recyklovaný materiál - na výrobu se používají zbytky látek a látky, které by jinak letěly do koše (např. záclony)
🤲 Nákupem pomůžete konkrétním lidem, kteří to opravdu potřebují, ocitli se v tíživé životní situaci, ale nevzdali se a díky svým šikovným rukám se znovu staví na nohy
🌳 Nahrazují plastové pytlíky, které se mnohdy i přes poctivé třídění do žlutých kontajnerů dostanou na skládku
😎 Mít vlastní látkové pytlíky je prostě pecka! I prodavačkám se to líbí...

Více o obchůdku Rukama nohama


KacaBeads - náramky a náhrdelníky mála

Ručně vyráběné, jedinečné a nádherné náramky či náhrdelníky od KacaBeads potěší každou ženu.

Cena od 170Kč


Dárkové poukazy

Dárkový poukaz do čajovny v libovolné výši - platí na konzumaci čajů i občerstvení a na nákup nekomisních předmětů (v komisi máme: náramky KacaBeads a látkové pytlíky na ovoce a zeleninu)

Dárkový poukaz na Jógu v čajovně - motivujte své blízké k uvolnění těla i ducha. Díky individuálnímu přístupu v malé skupině je jóga vhodná pro všechny - pro začátečníky, pokročilé, malé i velké, pro muže i pro ženy. Poukaz v libovolné výši, lekce = 100Kč

Dárkový poukaz na výrobu lapače snů - probuďte kreativitu a nechte se provést výrobou indiánského lapače snů, který podle pověsti brání nočním můrám proniknout do vašeho spánku. Cena od 100Kč.

Dárkový poukaz na komunitní nákupy - navnaďte pomocí bezobalových komunitních nákupů další osoby k šetrnějšímu smýšlení o životním prostředí.