Qi-gong masáže a cvičení

Sheng Zhen qi gong

Cvičení kultivující naši životní energii, otevírající naše srdce a zklidňující naši mysl. Prostřednictvím série cviků a meditací zbavuje naše tělo stagnující energie a následně tělo přijímá životadárnou energií.

Pravidelně sobota od 10:00 do 11:15 v čajovně
Vstupné formou dar za dar.
Qi-gongem provází Alena Durajová
Více informací: www.durajova.com

Qi-gong masáže

  1. Qi Gong Energy masáž kultivující energii, podporující volný tok energie v těle a spouštějící samoléčebné procesy v těle za použití dotekových a bezdotykových technik.
  2. Kundalini Awakening masáž probouzející naši základní životní esenci uloženou v oblasti pánve, otevírající srdce a pracující s uvolněním bederní páteře. Součástí je i terapie s Tibetskými mísami.
  3. Rekondiční masáž  využívající qi gong techniky k uvolnění těla před masáží a pak k následnému obnovení toku energie v těle.         

Sdílíme krásnou recenzi a děkujeme za ní:

"Měla jsem možnost užít si dlouho trvající masáž,která byla naprosto úžasná a dokonalá. Paní Durajová je velmi sympatická, což považuji také za jednu z nejdůležitějších věcí u masáže a jsem přesvědčená, že správné napojení s masérkou jen celou masáž umocní a energie pracují jak mají. Což si člověk může sám ověřit během celé masáže, kdy vnímá jak tělo reaguje, jak jsou jednotlivé části těla propojená. Vše ve velmi příjemném a útulném prostředí Čajovny Dobříš. Za mě masáž mohu jen a jen DOPORUČIT! 😊 Příjemně jsem si popovídala, užila masáž, pročistila mysl a tělo. A tak dopřávejme si sebepéči, vnímejme sebe, své tělo, poznávejme se, čistěme mysl...ten pocit potom za to opravdu stojí. Tímto ještě jednou děkuji za tak příjemnou zkušenost, určitě se brzy uvidíme znovu. 🙏"

Hanka O.

Qi Gong Energy Healing

Starověké čínské léčebné umění kultivující energii na fyzické, psychické, emocionální a spirituální úrovni. Terapie probíhá v uvolněném meditativních stavu, během které tělo přijímá životní energii zvanou Qi. Současně je podporován volný tok energie a spouští se samoléčebné procesy v těle. Z hlediska psychologického přináší hlubokou relaxaci, má blahodárný vliv na nervový systém, pomáhá vyrovnávat tlak i teplotu v těle, podporuje mikrocirkulaci. Zahrnuje jak dotekové, tak bez dotekové techniky. 
Terapie probíhá na masážní stole asi 70 minut v pohodlném oděvu.
Certifikát jsem získala u Roberta Penga ve státě NY v Rhinbecku.
www.robertpeng.com 

Cena je 800,- Kč  (70 minut)

Kundalini Awakening masáž

Přečtení názvu masáže může evokovat různé představy o této masáži.
Na vysvětlenou, kundalini je základní životní esence uložena hluboko v nás v oblasti pánve. Tato masáž pomáhá probudit tuto esenci v nás spolu s otevřením srdce. Pracuje se uvolnění bederní oblasti páteře, na kterou má blahodárné účinky. Většina lidí je v této oblasti velmi ztuhlá. Pracuji se sezamovým nebo kokosovým olejem, které pomáhají odplavovat z těla toxiny. Dotýká se meridiánových drah a pomáhá nám na cestě ke svému středu.
Celá masáž zahrnuje jak přední, tak zadní část těla (záda, šíje, nohy, břicho, ruce, hlava, obličej)
Používám tibetské mísy, které pomáhají odplavit toxiny z těla a následně  harmonizovat čakry, a deštnou hůl na vyrovnání pravé a levé hemisféry.
Certifikát jsem získala ve Škole Awakening u Nicol Kozákové.
 https://www.awakening-klinika.cz/   
Tyto masáže mohu vykonávat jen dvě denně, jsou energeticky náročné.

Cena je 1200,- Kč (90-100 minut)

Rekondiční masáž kombinovaná s Qi gong technikami

Tato masáž je kombinací tradiční masáže jednotlivých částí těla (záda, šíje, nohy, ruce, přední část těla) s použitím qi gong technik a také na závěr masáže k podpoře volného toku energii v těle.

Kvalifikaci jsem získala na masérském kurzu v Praze.

Cena:  odvíjí se o toho, jaké části si klient k masáži vybere a od času, který je na tuto masáž potřeba

60 minut 700,-
70 minut 800,-
80 minut 900,-
90 minut 1000,-