Qi-gong masáže a cvičení

Sheng Zhen qi gong

Cvičení kultivující naši životní energii, otevírající naše srdce a zklidňující naši mysl. Prostřednictvím série cviků a meditací zbavuje naše tělo stagnující energie a následně tělo přijímá životadárnou energií.

Pravidelně sobota od 10:00 do 11:15 v čajovně
Vstupné formou dar za dar.
Qi-gongem provází Alena Durajová
Více informací: www.durajova.com

Qi-gong masáže

  1. Qi Gong Energy masáž kultivující energii, podporující volný tok energie v těle a spouštějící samoléčebné procesy v těle za použití dotekových a bezdotykových technik.
  2. Kundalini Awakening masáž probouzející naši základní životní esenci uloženou v oblasti pánve, otevírající srdce a pracující s uvolněním bederní páteře. Součástí je i terapie s Tibetskými mísami.
  3. Rekondiční masáž  využívající qi gong techniky k uvolnění těla před masáží a pak k následnému obnovení toku energie v těle.         


Qi Gong Energy Healing

Starověké čínské léčebné umění kultivující energii na fyzické, psychické, emocionální a spirituální úrovni. Terapie probíhá v uvolněném meditativních stavu, během které tělo přijímá životní energii zvanou Qi. Současně je podporován volný tok energie a spouští se samoléčebné procesy v těle. Z hlediska psychologického přináší hlubokou relaxaci, má blahodárný vliv na nervový systém, pomáhá vyrovnávat tlak i teplotu v těle, podporuje mikrocirkulaci. Zahrnuje jak dotekové, tak bez dotekové techniky. 
Terapie probíhá na masážní stole asi 70 minut v pohodlném oděvu.
Certifikát jsem získala u Roberta Penga ve státě NY v Rhinbecku.
www.robertpeng.com 

Cena je 800,- Kč  (70 minut)

Kundalini Awakening masáž

Přečtení názvu masáže může evokovat různé představy o této masáži.
Na vysvětlenou, kundalini je základní životní esence uložena hluboko v nás v oblasti pánve. Tato masáž pomáhá probudit tuto esenci v nás spolu s otevřením srdce. Pracuje se uvolnění bederní oblasti páteře, na kterou má blahodárné účinky. Většina lidí je v této oblasti velmi ztuhlá. Pracuji se sezamovým nebo kokosovým olejem, které pomáhají odplavovat z těla toxiny. Dotýká se meridiánových drah a pomáhá nám na cestě ke svému středu.
Celá masáž zahrnuje jak přední, tak zadní část těla (záda, šíje, nohy, břicho, ruce, hlava, obličej)
Používám tibetské mísy, které pomáhají odplavit toxiny z těla a následně  harmonizovat čakry, a deštnou hůl na vyrovnání pravé a levé hemisféry.
Certifikát jsem získala ve Škole Awakening u Nicol Kozákové.
 https://www.awakening-klinika.cz/   
Tyto masáže mohu vykonávat jen dvě denně, jsou energeticky náročné.

Cena je 1200,- Kč (90-100 minut)

Rekondiční masáž kombinovaná s Qi gong technikami

Tato masáž je kombinací tradiční masáže jednotlivých částí těla (záda, šíje, nohy, ruce, přední část těla) s použitím qi gong technik a také na závěr masáže k podpoře volného toku energii v těle.

Kvalifikaci jsem získala na masérském kurzu v Praze.

Cena:  odvíjí se o toho, jaké části si klient k masáži vybere a od času, který je na tuto masáž potřeba

60 minut 700,-
70 minut 800,-
80 minut 900,-
90 minut 1000,-