Tantra Dobříš, Příbram

Tantra Sávitryí na Dobříši

Přijďte si užít jedinečný dotek tantry. Ať už na přednášku, masáž či terapii. Tantrickými rituály provází Xenyie Suhayila Komersa, která založila tantrický chrám v Bratislavě v roce 2011.

Sávitryí Tradiční tantra masáž, tantra terapie, kurzy pro páry a workshopy naplňují vizi uplatnění znalostí filozofie tantry, meditace a tantra masáže ve prospěch současného člověka ve všech oblastech života.

Krok za krokem Vás tantra masáž provází poznáním potřeb vlastního těla, jeho pocitů, vnímání nahoty, prožití rozkoše, prožití neznámých stavů těla - vibrace, multiorgasmus, orgasmus v různých částech těla, orgazmus bez ejakulace

Žiji a pracuji v Bratislavě, na Dobříši bývám jednou za měsíc. V tu dobu Vás s radostí namasíruji, Xenyie

Tantru a koncept Tantra Sávitryí vám přiblíží studentský dokument

Tantra na Dobříši

Xenyie Suhyila Komersa

Nabídka  Tantra Sávitryí

Termíny v srpnu 2020: úterý 18. a středa 19. Čas masáže si domluvte přímo s Xenyií

Kontakty

+421 905 343 543

xenyie@tantrasavitryi.sk

www.tantrasavitryi.sk/cesky

O tantra masáži Sávitryí

Láskyplné dlaně tantrické kněžky a její doteky, energie a meditativní stav jsou základem tradiční tantrické masáže.

Při tradiční tantrické energetizující masáži se Vám otevře vztah k tělu jako k božskému nástroji, probudí se Váš sexuální oheň, pocítíte, jak se sexuální energie rozvádí do celého těla.

V průběhu tantrické energetizující masáže je masírovaný/masírovaná nahý/nahá a přijímá masáž od tantrické kněžky. Tantrická kněžka je nahá a masírovanému/masírované poskytuje masáž. Při masáži nedochází k vzájemné fyzické výměně